Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Przerażające sceny w jednym z domów. Syn próbował zabić matkę!

Facebook Twitter

Tylko szybka pomoc uratowała życie kobiecie. A próbował je odebrać... jej syn. Dramatyczne zdarzenie z minionego czwartku (04.8.) dzisiaj (08.8.) opisuje policja z Jastrzębia-Zdroju.

fot. policja Jastrzębie-Zdrój

W nocy ze środy na czwartek około godziny 2:00 policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem. Przerażeni sąsiedzi, słysząc wołanie o pomoc, zadzwonili na numer alarmowy. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy w mieszkaniu na kanapie zastali ranną kobietę. Mundurowi pomogli udzielać pierwszej pomocy do czasu przyjazdu zespołu pogotowia ratunkowego. Pokrzywdzona z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że napastnik podszedł do śpiącej matki i zaatakował ją poprzez wielokrotnie ugodzenie nożem, po czym uciekł z mieszkania. Kilka minut później do budynku jastrzębskiej jednostki wszedł młody mężczyzna, który trzymał w ręce nóż i powiedział, że zabił matkę. Dyżurny wraz z zastępcą dyżurnego błyskawicznie zareagowali i wytrącili mężczyźnie z ręki nóż, obezwładnili go i założyli mu kajdanki. Zatrzymany był agresywny, nie wykonywał poleceń oraz próbował uciec. Grozi mu nie miej, niż 8 lat więzienia.

W piątek Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj