Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Ruszył remont ulicy Północnej. Ważne dla kierowców

Facebook Twitter

Rusza remont ulicy Północnej w Jastrzębiu-Zdroju. Dziś (9.08) przekazany będzie teren budowy wykonawcy, a chodzi o naprawę drogi między budynkiem prokuratury a ulicą Grodzką.

fot. jastrzebie.pl

Prace związane z wymianą nawierzchni na jezdni, chodniku oraz ścieżce rowerowej, potrwają około 4 miesięcy. Powinny zakończyć się na początku grudnia tego roku. Dojazd do posesji będzie możliwy od strony ul. Grodzkiej, jednokierunkowo. Nie będzie możliwości wjazdu od strony al. Piłsudskiego.

Zamknięta będzie też ulica Warszawska

Kierowcom w Jastrzębiu-Zdroju przypominamy także, że od środy (10.08) do końca sierpnia zamknięta dla ruchu będzie ulica Warszawska, chodzi o odcinek od skrzyżowania z Poznańską i ulicą Porozumienia Jastrzębskiego do skrzyżowania z ul. Północną.

Zakres prac na ulicy Północnej obejmuje wymianę asfaltowej nawierzchni na powierzchni 4650 m2, modernizację chodnika z kostki brukowej, modernizację nawierzchni ścieżki rowerowej z asfaltobetonu, ułożenie krawężników. Wymienione zostanie też oświetlenie uliczne. Na remontowanym odcinku stanie 15 słupów z oprawami.

Przebudowę będzie realizowała firma Eurovia Polska S.A. Koszt inwestycji wyniesie maksymalnie 1 711 510,90 złotych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj