Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Jastrzębie-Zdrój: Ruszyły zapisy na III Jastrzębski DogTrekking

Facebook Twitter

Wydarzenie w mieście jest organizowane po raz trzeci. Zaplanowano je na 13 września. Do pokonania 5 lub 10 kilometrów malowniczymi szlakami lasu Kyndra. Każdy z zapisanych uczestników otrzyma pakiet startowy, w skład którego wejdzie między innymi mapa. Warunkiem zaliczenia dogtrekkingu jest zameldowanie się we wszystkich wyznaczonych punktach kontrolnych.

fot. Łukasz Parylak /.jastrzebie.pl

By uczestniczyć w zabawie, należy wysłać zgłoszenie na adres treserpsow@tropdogrzybka.pl, załączając dowód wpłaty 20 złotych wpisowego na rzecz jastrzębskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt (w tytule przelewu należy wpisać „DogTrekking TropDoGrzybka2020”). Później wystarczy już tylko zabrać ze sobą psa i ruszyć w trasę. Do wyboru są dwie: 5- i 10-kilometrowa.

Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a ilość chętnych uczestników przerosła nasze oczekiwania. Na starcie pojawili się ludzie także daleko spoza naszego miasta. W tym roku będzie jeszcze lepiej i jeszcze weselej

– obiecuje Rafał Grzybek, organizator wydarzenia.

Każdy z zapisanych uczestników otrzyma pakiet startowy, w skład którego wejdzie między innymi mapa. Warunkiem zaliczenia dogtrekkingu jest zameldowanie się we wszystkich wyznaczonych punktach kontrolnych. W trasę należy zabrać też telefon komórkowy, miskę i wodę dla psa. Wszystkie szczegóły na temat zasad uczestnictwa w imprezie znajdują się na facebookowym profilu organizatora.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj