Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: VI edycja Nocy Bibliotek

Facebook Twitter

Biblioteka w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza do udziału w VI edycji Nocy Bibliotek. Wydarzenie odbędzie się 10 października w Bibliotece Głównej, ul. Wielkopolska 1a, oraz transmitowane będzie na profilu facebookowym biblioteki.

fot.LubosHouska/ pixabay.com

Świętowanie rozpoczyna się o godzinie 18.00 od spotkaniem autorskim z Anną Cieplak. O godzinie 19.00 odbędzie się koncert ,,Pamiętajmy o tym, co piękne” w wykonaniu:

  • Barbary Brody Malon – wokal
  • Tomasza Pala – fortepian
  • Sebastiana Malon – skrzypce

W programie utwory wielkich artystów polskich Ewy Demarczyk, Anny German, Marka Grechuty. Darmowe wejściówki można odebrać w Wypożyczalni Literatury dla Dorosłych w Bibliotece Głównej.

Noc Bibliotek

To wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. W bibliotekach w całej Polsce czekają na czytelników specjalne wydarzenia – niecodzienne spotkania z literaturą i jej gwiazdami.

Liczymy na to, że po poznaniu bibliotek tej wyjątkowej Nocy, czytelnicy wrócą w dzień. I w kolejne dni.

– informuje jastrzębska biblioteka.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj