Jastrzębscy hokeiści wreszcie znaleźli sposób na GKS Tychy

Wczoraj (7.01.) w ligowym meczu na Jastorze JKH GKS pokonał tyszan 3:2, decydującego o zwycięstwie gola zdobywając w dogrywce. W pierwszej tercji do bramki gości trafił Łukasz Nalewajka, druga odsłona meczu zakończyła się remisem 1:1, a gola dla JKH GKS-u strzelił Leszek Laszkiewicz. Co ciekawe była to dla niego bramka numer 100 w barwach jastrzębskiego zespołu.

W ostatniej odsłonie meczu tyszanie wyrównali i zarządzono dogrywkę. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry zwycięskiego gola zdobył Jakub Kubesz i z dwóch punktów cieszyli się jastrzębianie. JKH GKS ma 52 punkty na koncie i zajmuje czwarte miejsce w ekstraligowej tabeli.

Jutro (9.01.) jastrzębianie zagrają u siebie z Unią Oświęcim.

JKH GKS JASTRZĘBIE – GKS TYCHY 3:2 d. (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)

1:0 – 19:39 – Łukasz Nalewajka – Jakub Kubesz, Radosław Nalewajka
1:1 – 33:05 – Jarosław Rzeszutko – Adam Bagiński
2:1 – 37:11 – Leszek Laszkiewicz – Martin Vozdecky
2:2 – 53:54 – Michael Kolarz (5/4)
3:2 – 63:00 – Jakub Kubesz – Leszek Laszkiewicz, Łukasz Nalewajka

JKH GKS Jastrzębie: Raszka (Fuczik) – Michałowski, Jankovicz, Laszkiewicz, Paś, Vozdecky – Lukaczik, Homer, Bryk, Kulas, Bordowski – Kubesz, Matusik, Ł. Nalewajka, Wróbel, R. Nalewajka – Bigos, Chorążyczewski, Świerski, Jarosz, Pelaczyk.

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) – Pociecha, Ciura, Witecki, Galant, Bepierszcz – Kolarz, Górny, Gościński, Rzeszutko, Bagiński – Kotlorz, Kaznadziej, Guzik, Cichy, Szczechura – Gazda, Woźnica, Komorski, Kogut.

Kary: 16:42 Strzały: 55:33