Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Na rower w(y)skocz. Jastrzębska „jaskółka” bardzo popularna

Facebook Twitter

Blisko 7 tysięcy razy wypożyczane już były rowery miejskie w Jastrzębiu-Zdroju. Sezon ruszył 1 marca i przejechano już na "jaskółkach" ponad 10 tysięcy kilometrów.

fot. jastrzebie.pl

Jastrzębianie na miejskich rowerach pokonali łącznie 10 286,38 km. Rowery zostały wypożyczone 6974 razy. Przeciętny użytkownik pokonał na nich średnio 1,48 kilometra dziennie. Rowery pracowały 2583 godzin.

W tym sezonie mamy do dyspozycji 84 pojazdy na 26 stacjach. Aby z nich skorzystać, wystarczy pobrać specjalną aplikację lub skorzystać z systemu SMS. Opłaty za korzystanie z rowerów miejskich w tym roku nie zmieniły się. Pierwsze 20 minut jest darmowe. Po ich przejechaniu pobierana jest opłata w wysokości 3 groszy za minutę.

Sezon potrwa do 30 listopada. Wszystkie szczegóły dotyczące korzystania z rowerów miejskich na stronie internetowej systemu.

Wszelkie usterki można zgłaszać w Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefonu 88 77 66 833 lub mailowo na adres bok@jastrzebie.bike. Usterkę można też zgłosić za pomocą aplikacji mobilnej ROOVEE.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lipca 2022