Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębska policja zaprasza na swoją akcję połączoną ze wsparciem dla Mikołaja

Facebook Twitter

Szkoła wystartowała, to czas intensywnych policyjnych działań, by przypominać o bezpieczeństwie. Jastrzębscy mundurowi zapraszają na festyn połączony z akcją charytatywną na rzecz chorującego na SMA Mikołaja Kubali, małego mieszkańca naszego regionu, którego bliscy zbierają pieniądze na terapię.

Przed Halą Widowiskowo-Sportową od 14.00 do 18.00 na najmłodszych czekają liczne atrakcje m.in. miasteczko ruchu drogowego, przewodnicy z psami, gry i zabawy edukacyjne i Sznupek.

Technik kryminalistyki pokaże najmłodszym, jak pobrać odciski linii papilarnych. Będą radiowozy i policyjne motocykle. Dorośli będą mogli założyć auto-gogle, po nałożeniu których chętni będą mogli się przekonać, jak postrzega otoczenie osoba nietrzeźwa.

Na najmłodszych czekają liczne atrakcje: dmuchańce, warkoczyki, malowanie twarzy, strefa gastronomiczna. Fani Braci Kłeczek będą mieć okazję zobaczyć swoich idoli na żywo i zdobyć ich autograf. Wodzirej Jakub Drzewiecki zadba o to, aby nikt w wolnej chwili się nie nudził.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lutego 2023