Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Challenge: Zobacz zdjęcia z 18 dni podróży kajakiem

Facebook Twitter

Jastrzębski Challenge pokazuje zdjęcia z wyprawy. Do końca stycznia w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Jastrzębiu można oglądać fotorelację z 18 dni kajakowej podróży, w której jastrzębianie udowodnili, że miasto ma rzeczny dostęp do morza.

Fot. jastrzebie.pl

Jastrzębski Challenge: Grzegorz Sypniewski i Dawid Wita w czerwcu wyruszyli z Przystani Szymańcówka. Spływ rozpoczęli rzeką Szotkówką, później Olzą, Odrą do Zalewu Szczecińskiego, wyzwanie zakończyli w Dziwnowie. W planach na 2023 podróżnicy mają kolejną podróż kajakiem nad morze, tym razem Pszczynką i dalej Wisłą.

Jastrzębski Challenge: 18 dni podróży kajakiem

Fot. jastrzebie.pl

To historia, która pokazuje, że marzenia można spełniać tu i teraz, niekoniecznie za siedmioma górami, siedmioma lasami.

– mówią podróżnicy.

Podczas wernisażu Sypniewski i Wita relacjonowali, jakie przygody spotkały ich na trasie. Było wzruszająco i humorystycznie, bo kto nie siedział w kajaku ten nie wie, jaka ciężka a zarazem ekscytująca to przygoda. Podczas wystawy miała miejsce również promocja książki – 18 Zachodów słońca autorstwa Grzegorza Sypniewskiego.

Jastrzębski Challenge: Podróżnicy ogłosili także swoje plany na rok 2023

Fot. jastrzebie.pl

W tym roku, w ostatni weekend czerwca, z Jastrzębia-Zdroju ruszamy Pszczynką i dalej Wisłą nad morze.

– powiedział Grzegorz Sypniewski

Zapraszamy na wystawę oraz kibicujemy już kolejnemu wyzwaniu, jakie postawili sobie panowie z Jastrzębskiego Challenge’u.

Zobacz zdjęcia”

Więcej: TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2024