Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Za nami I Jastrzębski Maraton Fotograficzny

Facebook Twitter

Marta Wesołowska, Natalia Chmielowiec i Michał Kaczorek – oto laureaci I Jastrzębskiego Maratonu Fotograficznego. W sumie w fotograficzne szranki stanęło 26 śmiałków, a ukończyło 24.

Jastrzębski Maraton Fotograficzny odbywał się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju. Przez dwa dni uczestnicy wydarzenia rywalizowali nie tylko ciekawe nagrody, ale mierzyli się przede wszystkim ze swoją wyobraźnią, kreatywnością, pomysłowością i twórczym podejściem do zadawanych przez jurorów tematów. 4 zdjęcia – tylko tyle i aż tyle trzeba było wykonać, aby zostać właścicielem aparatu fotograficznego, lornetek, akcesoriów fotograficznych, czy toreb.

Podczas maratonu uczestnicy mogli wypożyczać aparaty i obiektywy partnera strategicznego maratonu – Olympus Polska, pobawić się sprzętem oświetleniowym firmy Quadralite, podziwiać wystawę fotograficzną Marcina Dobasa wydrukowaną przez firmę Epson, zapoznać się z ofertą albumów fotograficznych marki Artibo, czy wziąć udział w wieczorze autorskim jurorów: Przemysława Jakubczyka, Kuby Kaźmierczyka, Łukasza Bożyckiego, Patryka Erbetowskiego.

Wydarzenie organizowane było przez Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzny „Niezależni”.

Zobacz zdjęcia:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2019