Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel gra dzisiaj w Rzeszowie [WIDEO]

Facebook Twitter

Czy Jastrzębski Węgiel wróci na fotel lidera PlusLigi? Dzisiaj (23.03.) jastrzębianie rozegrają zaległy mecz 23. kolejki spotkań tego sezonu.

jastrzębski węgiel

„Pomarańczowi”, którzy są w tabeli na trzeciej pozycji, walczyć będą na wyjeździe z pierwszą jak na razie Asseco Resovią Rzeszów. Walka toczyć się będzie o zwycięstwo, ale także o jak najlepszą pozycję przed rundą play-off, która coraz bliżej.

Jak zawsze jedziemy po zwycięstwo

– deklaruje przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Tomasz Fornal.

Tomasz Fornal: Będzie ciężkie spotkanie. Nadrabiamy teraz te wszystkie zaległości. Zobaczymy. Jedziemy walczyć. Jedziemy po punkty. Najważniejsza faza przed nami. Wydaje mi się, że to jest dobry moment na to, żeby sprawdzić, w jakiej sytuacji jesteśmy, w jakiej formie przed play-offami. Nie kalkuluje, nie wchodzę w tabelę, nie sprawdzamy, jak wygląda sytuacja. Mamy cel postawiony przed nami. Wiemy, co chcemy w tym sezonie osiągnąć i jeżeli chcemy osiągnąć to, co sobie założyliśmy przed sezonem, to nie ma co patrzeć na to, na którym jesteśmy miejscu. Wiadomo, że na pewno najlepiej byłoby przystąpić play-offów z pierwszego. Robimy wszystko, żeby wszystkie mecze wygrywać i być jak najwyżej w tabeli.

Początek dzisiejszego meczu w Rzeszowie o 17.30. Dodajmy, że Jastrzębski Węgiel poznał termin półfinałowego meczu Ligi Mistrzów we własnej hali. Spotkanie przeciwko drużynie Halkbank Ankara odbędzie się w środę 5 kwietnia o 20.30. Termin pierwszego starcia obu drużyn w Turcji nie został jeszcze ustalony.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2024