Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel gra o finał Mistrzostw Polski

Facebook Twitter

Czy to będzie decydujące spotkanie? Czy siatkarze Jastrzębskiego Węgla wywalczą w piątek (19.04.) awans do finału Mistrzostw Polski? Popołudniu w jastrzębskiej hali rozegrają drugi mecz w półfinałowej rywalizacji z ONICO Warszawa.

fot. jastrzebskiwegiel.pl

Szansa jest ogromna bo do awansu jastrzębianie potrzebują właśnie jednej wygranej. Tylko jednej, albo aż jednej. Przypomnijmy w pierwszym półfinałowym meczu pokonali ONICO na wyjeździe 3:1, choć jak sami przyznawali nie było to najlepsze spotkanie w ich wykonaniu, ale liczy się zwycięstwo.

W zespole z Warszawy nie zagra kontuzjowany Bartosz Kurek, wystąpi za to Maciej Muzaj, były atakujący Jastrzębskiego Węgla, a w ostatnim sezonie Trefla Gdańsk wzmocnił drużynę na zasadzie transferu medycznego za kontuzjowanego w ostatnim meczu Bartosza Kwolka.

W zespole Jastrzębskiego Węgla wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Roberto Santilli. By wygrać będą musieli wznieść się na wyżyny swoich możliwość, w czym pomóc ma im także żywiołowa jastrzębska publiczność. Przypomnijmy, że zespół z Jastrzębia ostatni raz grał w finale Mistrzostw Polski 9 lat temu. Wtedy musiał uznać wyższość Skry Bełchatów. Czy teraz znów powalczy o złoto? Początek spotkania 19 kwietnia o godzinie 17.30.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj