Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel: Łukasz Wiśniewski nie zagra do końca sezonu

Facebook Twitter

Złe informacje dla kibiców Jastrzębskiego Węgla. Do końca sezonu nie zagra już podstawowy środkowy zespołu, Łukasz Wiśniewski. Podczas ostatniego meczu, gdy w miniony wtorek (06.12.) jastrzębianie podejmowali we własnej hali Czarnych Radom, zawodnik doznał groźnie wyglądającego urazu i musiał opuścić boisko.

Łukasz Wiśniewski wyskoczył w górę wraz z Janem Hadravą do podwójnego bloku. Przy lądowaniu doszło do zderzenia obu zawodników kolanami, co dla Wiśniewskiego skończyło się upadkiem na parkiet. Z grymasem bólu na twarzy opuścił boisko i nie mógł już kontynuować gry. Okazało się, że kontuzja kolana jest bardzo poważna, siatkarz zerwał więzadło krzyżowe, ma uszkodzone łąkotki. To oznacza, że środkowy Jastrzębskiego Węgla nie zagra już w tym sezonie, czeka go zabieg chirurgiczny, a następnie dłuższa rehabilitacja.

Przypomnijmy, że z kontują zmaga się także drugi podstawowy środkowy zespołu z Jastrzębia, Jurij Gladyr. Nie wiadomo kiedy wróci do gry. Kontuzjowany jest także pierwszy rozgrywający drużyny Francuz Ben Toniutti. A przed siatkarzami Jastrzębskiego Węgla teraz ważny ligowy pojedynek. W niedzielę (11.12) we własnej hali będą podejmowali zespół z Kędzierzyna-Koźla.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2023