Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Jastrzębski Węgiel: Łukasz Wiśniewski nowym środkowym [WIDEO]

Facebook Twitter

Łukasz Wiśniewski nowym środkowym Jastrzębskiego Węgla. To doświadczony zawodnik, który ostatnich osiem lat spędził w ZAKS-ie Kędzierzyn-Koźle. Wiśniewski zdobył z tym zespołem trzy złote i dwa srebrne medale mistrzostw Polski, czterokrotnie sięgał po Puchar Polski, raz triumfował w Superpucharze Polski. Od nowego sezonu będzie zakładał koszulkę Jastrzębskiego Węgla

fot. Jastrzębski Węgiel

Po ośmiu latach spędzonych w ZAKS-ie razem z żoną zdecydowaliśmy się, że czas na jakieś zmiany. Jeżeli zmieniać to tylko pozostać na tym samym najwyższym poziomie. Wydaje mi się, że drużyna Jastrzębskiego Węgla od lat ten poziom prezentuje. Projekt, który na ten sezon zbudował sztab szkoleniowy wraz z prezesem, wydaje mi się, że może wypalić. Liczę na to, że stworzymy dobrą i zgraną drużynę oraz na to, że sytuacja pozwoli naszym kibicom od pierwszego oficjalnego spotkania zapełnić halę w Jastrzębiu po brzegi i wspierać nas w wspólnie wyznaczonych celach.

Łukasz Wiśniewski zapowiada, że w barwach Jastrzębskiego Węgla chce walczyć dalej o najwyższe cele:

Myślę, że specjalnej motywacji nie potrzebuje. Zawsze zmiana to jest dodatkowy, pozytywny bodziec przede wszystkim do rozwoju. Myślę, że nowy trener pozwoli mi na kolejny krok w przód. A co chciałbym wnieść do zespołu? Przede wszystkim liczę na to, że będziemy mieli kolektyw w drużynie, że stworzymy fajną szatnię, bo tym można wygrać niejedno spotkanie. Na pewno chciałbym odnosić dalej sukcesy z drużyną Jastrzębskiego Węgla, mam nadzieję, że moja osoba pomoże w tym. Liczę, że wszyscy będziemy świętować.

Dodajmy, że 31-letni środkowy jest wielokrotnym reprezentantem Polski. Z kadrą narodową wygrał Ligę Światową w 2012 roku, a rok wcześniej zajął 2 miejsce w Pucharze Świata.

Łukasz Wiśniewski

Ur. 03.02.1989r., Włodawa
Wzrost: 198 cm
Waga: 104 kg
Zasięg w ataku: 343 cm
Zasięg w bloku: 323 cm

Kluby: UKS Serbinów Biała Podlaska, SMS Spała, AZS Częstochowa, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lipca 2020