Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel ma nowego środkowego. To mistrz Niemiec, ostatnio grający we Włoszech

Facebook Twitter

Jastrzębski Węgiel chwali się kolejnym, nowym zawodnikiem. Do drużyny dołączył Niemiec Anton Brehme, grający na pozycji środkowego.

Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel ma nowego środkowego. Kontrakt z klubem podpisał reprezentant Niemiec Anton Brehme. To          25-letni zawodnik, który w swojej karierze grał głównie w rodzimej lidze. Z drużyną Berlin Recycling Volleys trzy raz sięgnął po Mistrzostwo Niemiec, oraz po trzy Superpuchary jeden krajowy Puchar. W ostatnim sezonie występował we włoskiej Serie A w utytułowanym klubie Modena Volley. Brehme Ma za sobą występy na arenie międzynarodowej, z zespołem z Berlina uczestniczył w rozgrywkach Ligi Mistrzów, natomiast z kadrą narodową Niemiec w Mistrzostwach Europy. W zeszłym roku wywalczył ze swoją reprezentacją awans na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Teraz dołączył do Jastrzębskiego Węgla gdzie będzie występował na środku siatki u boku Norberta Hubera.

Anton Brehme

Pozycja: Środkowy
Data urodzenia i miejsce: 10.08.1999r., Lipsk (Niemcy)
Wzrost: 206 cm
Waga: 86 kg
Zasięg w ataku: 364 cm
Zasięg w bloku: 345 cm

Przebieg kariery: VCO Berlin, Berlin Recycling Volleys, SVG Lüneburg, Berlin Recycling Volleys (GER), Modena Volley (ITA).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024