Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel: Marcelo Mendez i TomaszFornal najlepsi w zakończonym sezonie [FOTO]

Facebook Twitter

Jastrzębski Węgiel z kolejnymi laurami. Tomasz Fornal został wybrany najlepszym siatkarzem minionego sezonu w Polsce, a Marcelo Mendez, szkoleniowiec "pomarańczowych" najlepszym trenerem. Wczoraj (24.05.) podczas "Gali Polskiej Ligi Siatkówki – najlepsi z najlepszych" w Warszawie poznaliśmy zwycięzców.

Fot. mat. nadesłane

Dla przyjmującego Jastrzębskiego Węgla i jego trenera był to wyjątkowy sezon, zespół zdobył tytuł mistrza Polski i zajął drugie miejsce w europejskiej Lidze Mistrzów. Odbierając nagrodę Tomasz Fornal, mówił:

Tomasz Fornal: Dziękuję mojemu klubowi za zaufanie, chłopakom z drużyny, dzięki którym tu jestem, sztabowi i całej administracji klubu. A szczególnie Stephenowi Boyerowi za pożyczenie mi garnituru na galę, inaczej nie miałbym jak przyjść

– dodał z uśmiechem na koniec. Nagrodę w imieniu Marcelo Mendeza, którego wezwały reprezentacyjne obowiązki, odebrał drugi trener Leszek Dejewski. Wśród nagrodzonych znalazła się także Jastrzębska Spółka Węglowa, główny sponsor mistrzów Polski, uhonorowana Diamentem PLS jako jeden z wielkich mecenasów Polskiej Ligowej Siatkówki. Dodajmy, że nagrodę w kategorii „Odkrycie roku” PlusLigi odebrał natomiast Kuba Hawryluk, wychowanek Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, występujący obecnie w zespole z Olsztyna.

Zobacz galerię zdjęć z Gali Polskiej Ligi Siatkówki:

Czytaj także:

Oglądaj nasze filmy na YouTube:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024