Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Jastrzębski Węgiel: siatkarze grają dziś w Treflem

Facebook Twitter

To jedyny mecz "domowy" w styczniu. Jastrzębski Węgiel w środę (15.01.) zagra przed własną publicznością z Treflem Gdańsk. To będzie ćwierćfinał Pucharu Polski. Libero Jastrzębskiego Węgla Jakub Popiwczak zapowiada emocje na parkiecie hali w Jastrzębiu, jak mówi: Spotkania Pucharu Polski rządzą się własnymi prawami.

www.jastrzebskiwegiel.pl

Trefl zapewne przyjedzie, żeby wyrwać zwycięstwo i awansować do Final Four, ale myślę, że z pomocą kibiców damy radę i razem wejdziemy do tej najlepszej czwórki w Pucharze Polski w tym roku

– mówi Popiwczak.

Początek meczu o 17.30. Przypomnijmy: do turnieju finałowego awansują cztery najlepsze zespoły, turniej odbędzie się w połowie marca prawdopodobnie w katowickim Spodku. W ubiegłym roku Jastrzębski Węgiel zajął w Pucharze Polski 2. miejsce przegrywając 1:3 z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Po meczu z „gdańskimi lwami” ekipę dowodzoną przez trenera Slobodana Kovacia czeka aż sześć wyjazdów: do Kazania (18.01, Liga Mistrzów), Kędzierzyna-Koźla (22.01), Warszawy (26.01), Ankary (29.01, Liga Mistrzów), Suwałk (1.02) oraz Lubina (5.02).

Kolejna okazja do obejrzenia naszej drużyny w akcji w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej będzie dopiero 8 lutego, podczas rozgrywanego awansem meczu 24. kolejki PlusLigi z  Treflem Gdańsk.

W ubiegłym roku Jastrzębski Węgiel zajął w Pucharze Polski 2. miejsce przegrywając w finale z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 1:3.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 lutego 2020