Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel: Uczennice z Jastrzębia-Zdroju zapraszają na spotkanie z siatkarzami

Facebook Twitter

Spotkanie oko w oko z siatkarzami Jastrzębskiego Węgla to nie lada gratka dla uczniów z jastrzębskich szkół. To część projektu, jaki powstał w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Jastrzębiu. Głównym celem jest promocja siatkówki wśród młodzieży.

Fot. Paweł Wengerski

Punktem pierwszym działań z inicjatywy uczennic klas drugich: Ewy Walicy, Weroniki Pasek, Martyny Zaremby i Natalii Zdziebło jest turniej:

Turniej odbędzie się w najbliższy weekend w hali przy szkole sportowej w Żorach. Tuż po tym wydarzeniu we wtorek (28.02.), w jastrzębskiej Hali Omega zaplanowano spotkanie z siatkarzami z Jastrzębskiego Węgla:

Początek o 11.00. W spotkaniu z siatkarzami udział wezmą również fizjoterapeutka i sędzia z Polskiego Związki Piłki Siatkowej. Do udziału zaproszeni zostali uczniowie z I i II LO z Jastrzębia oraz Zespołu Szkół nr 6. Z kolei dla młodszych uczniów, dzieci z klas trzecich jastrzębskich podstawówek zorganizowany zostanie profesjonalny trening siatkarski, połączony z grami i zabawami pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 maja 2023