Jastrzębski Węgiel w Lidze Mistrzów: pierwszy mecz i od razu świetny występ

Jastrzębski Węgiel w pierwszym meczu w siatkarskiej Champions League pewnie wygrał z Berlin Recycling Volleys 3:0. Nasz zespół wrócił do rywalizacji w Lidze Mistrzów, czyli najbardziej elitarnych rozgrywek klubowych w Europie, po dwóch latach przerwy.

for. Piotr Kędzierski/ jastrzebie.pl

Podczas wczorajszego (6.12.) meczu na własny parkiecie kolejne sety siatkarze z Jastrzębia wygrywali do 21, 19 i ostatni 26 do 24. Kolejny mecz w Lidze Mistrzów Jastrzębski Węgiel rozegra za niecałe dwa tygodnie 19 grudnia, również u siebie, z mistrzem Francji Spacer’s de Toulouse.

Jastrzębski Węgiel – Berlin Recycling Volleys 3:0 (25:21, 25:19, 26:24)

Jastrzębski Węgiel: Muzaj, Kosok, De Rocco, Kampa, Sobala, Oliva, Popiwczak (libero) oraz Strzeżek, Lushtaku, Ernastowicz

Berlin Recycling Volleys: Okolić, Marshall, Kromm, Vigrass, Carroll, Pujol, Perry (libero) oraz Kuhner, White, Bogachev