Jastrzębski Węgiel wczoraj (7.11.) przegrał z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle

Przegrali wyjazdowe spotkanie 0:3. W kolejnych setach ulegali wicemistrzom Polski do 18 punktów, 22 punktów i 20 punktów. Jastrzębianie dobrze zaczynali każdą partię spotkania, ale później do głosu dochodzili gospodarze, którzy grali konsekwentnie i wygrywali każdego seta.

Jastrzębski Węgiel pozostał na 3. miejscu w tabeli PlusLigi. W sobotę (10.11.) we własnej hali będzie podejmował trzeci zespół minionego sezonu, Trefl Gdańsk.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kaczmarek, Toniutti, Bieniek, Wiśniewski, Deroo, Śliwka, Zatorski (libero) oraz Stępień, Koppers.

Jastrzębski Węgiel: Konarski, Kampa, Kosok, Hain, Lyneel, Fromm, Popiwczak (libero) oraz Rusek, Bucki, Wolański, Hidalgo Oliva, Gunia.

MVP: Paweł Zatorski.