Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel wygrywa w Olsztynie. Jastrzębianie pokonali Indykpol AZS Olsztyn 3:0

Facebook Twitter

Jastrzębski Węgiel przywiózł 3 punkty z Olsztyna. Jastrzębianie pokonali rewelacyjnie spisujący się w tym sezonie, czwarty zespół w tabeli PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn 3:0. Doświadczona drużyna "pomarańczowych" zagrała bardzo dobrze od początku do końca i wygrała zasłużenie, w kolejnych setach zwyciężała do 21, 18 i 20.

fot.jastrzebskiwegiel.pl

Najlepszym graczem meczu został wybrany czeski atakujący Jan Hadrava, który zastępuje kontuzjowanego Stephena Boyera:

Jan Hadrava: Dla mnie to jest szansa i mam nadzieję, że dobrze ją wykorzystam. Życzę Stephenowi żeby jak najszybciej wrócił i wszystko dobrze poszło. Myślę, że mamy dobry kolektyw, który dobrze komunikuje, nie ma żadnego zawodnika który stałby obok tego kolektywu, jesteśmy jedną drużyną. Pokazaliśmy to dzisiaj.

Z wygranej cieszył się także środkowy Jastrzębskiego Węgla:

Jurij Gladyr: Podeszliśmy w pełni skoncentrowani do tego meczu, bo ostatnie spotkania w naszym wykonaniu w lidze nie były jakieś powalające jeżeli chodzi o styl i poziom naszej jakości. Dzisiaj była pełna koncentracja od początku do końca i udało się to wygrać 3:0.

Jastrzębski Węgiel nadal zajmuje nadal drugie miejsce w tabeli PlusLigi. W kolejną sobotę (11.12.) jastrzębianie zamierzą się na wyjeździe z Cuprum Lubin.

Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel 0:3 (21:25, 18:25, 20:25)

Indykpol AZS Olsztyn: Butryn, Firlej, Jakubiszak, Poręba, DeFalco, Andringa, Gruszczyński (libero) oraz Król, Ciunajtis

Jastrzębski Węgiel: Hadrava, Toniutti, Gladyr, Wiśniewski, Clevenot, Fornal, Popiwczak (libero) oraz Szymura, Tervaportti

MVP meczu: Jan Hadrava

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2022