Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel z kolejnym wzmocnieniem. Marcin Waliński podpisał kontrakt z klubem

Facebook Twitter

Jastrzębski Węgiel chwali się kolejnym wzmocnieniem. Do zespołu dołączył Marcin Waliński.

Jastrzębski Węgiel ma nowego zawodnika. Kontrakt z klubem podpisał Marcin Waliński. To 34-letni, doświadczony przyjmujący, który w swojej karierze grał w kilku klubach PlusLigi. Rozegrał w nich łącznie 343 mecze zdobywając blisko 3300 (3286) punktów. Ostatni sezon spędził w drużynie z Zawiercia, teraz zdecydował się dołączyć do zespołu Mistrza Polski:

Marcin Waliński: Na pewno Jastrzębski Węgiel to jest klub, któremu się raczej nie odmawia. Odnośnie moich oczekiwań – chciałbym się spełniać dalej jako siatkarz, cały czas podnosić swój poziom, dlatego też wybrałem tą drogę, żeby przyjść do Jastrzębskiego Węgla. Perspektywa tego, że jest dużo meczów, bardzo ciekawych meczów, bo oprócz tego, że będzie liga, jest Liga Mistrzów, potem Puchar Polski, jest super zespół, dobry trener. To wszystko ma taką otoczkę tego, że chce się spróbować i dla mnie najważniejsze jest to, żeby pomagać zespołowi i też podnosić swoje umiejętności siatkarskie. Bardzo się cieszę, że dołączam do ekipy Jastrzębskiego Węgla.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu klub ogłosił, że do zespołu dołącza reprezentacyjny atakujący Łukasz Kaczmarek. Kto jeszcze zagra w drużynie mistrza Polski? Tego dowiemy się w najbliższych dniach.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 lipca 2024