Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel znów przegrał

Facebook Twitter

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla znów bez punktów. Po ostatniej porażce z Projektem Warszawa tym razem jastrzębianie podejmowali we własnej hali AZS Indykpol Olsztyn.

Było to rozegrane awansem spotkanie 12 kolejki PlusLigi. Goście wygrali mecz 3:0, w pierwszej partii zwyciężając do 21, dwie kolejne po zaciętej walce pały także ich łupem: wygrali je na przewagi, do 24 i 29. Zły po meczu był atakujący Jastrzębskiego Węgla, Dawid Konarski

 

Zagraliśmy znowu słabsze zagranie. Mieliśmy swoje szanse. Nasza gra jest szarpana. Strasznie dużo nas podbija, mimo niektórych dobrych ataków. Ale my też potrafimy bronić, tylko nic z tego nie wychodziło. Na pewno jest duże zdenerwowanie wśród z nas. Bo nie po to trenujemy, nie po to chcemy tu grać i gramy jeszcze u siebie na hali, żeby dostawać 3:0 w ucho, obojętnie kto nie przyjedzie. W naszej grze jest duży problem, nie w tym jak gra przeciwnik, tylko z naszej strony coś nie chodzi, to trzeba zmienić.

olejny mecz Jastrzębskiego Węgla już w piątek. Ponownie we własnej hali zespół będzie podejmował beniaminka PlusLigi Ślepsk Suwałki.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj