Jastrzębskie siatkarki od porażki rozpoczęły walkę w play-offach

KS Jastrzębie Borynia przegrał w minioną sobotę (21.03.) we własnej hali z Budowlanymi Toruń 0:3. Spotkanie tylko w pierwszym secie było wyrównane. Ostatecznie te partię wygrał 25:23 zespół gości, który w kolejnych setach dominował na parkiecie wygrywając je do 8 i 16.

Nie tak miał wyglądać ten mecz – mówi kapitan zespołu z Jastrzębia Agnieszka Starzyk-Bonach:

Dodajmy, że gra toczy się do dwóch zwycięstw. Kolejny mecz i ewentualnie trzecie spotkanie zostaną rozegrane w nadchodzący weekend w Toruniu. Zwycięzca awansuje do półfinału rozgrywek I ligi, dla zespołu, który przegra rywalizację, sezon dobiegnie końca.