Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Jastrzębskie Węgiel: kolejny mecz w Lidze Mistrzów

Facebook Twitter

Kolejny mecz w Lidze Mistrzów rozegrają dzisiaj (29.01.) siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Tym razem na wyjeździe zmierzą się z tureckim Halkbankiem Ankara.

www.jastrzebskiwegiel.pl

Będzie to drugie starcie obu drużyn, pierwszy mecz jastrzębianie łatwo wygrali we własnej hali 3:0. Jak mówi libero Jastrzębskiego Węgla, Jakub Popiwczak: Zagramy znów o zwycięstwo, ale tym razem może nie być już tak łatwo, bo siatkarze z Ankary nie mają niczego do stracenia.

Są już najprawdopodobniej poza tą Ligą Mistrzów, nie mają szans na wejście, dlatego z takim zespołem jak my, będą pewnie starać się zagrywać bardzo mocno, to jest główna ich szansa na to, żeby „gdzieś nas ugryźć”. Będziemy nastawieni, że to nie będzie spacerek, nie będzie łatwy mecz, musimy wyrzucić z głowy to pierwsze spotkanie w Jastrzębiu, które było szybkie, łatwe i przyjemne,m bo się nie powtórzy. Gracze Halkbanku nie zagrają tak słabo, bo tak to trzeba powiedzieć. Z całkiem innym nastawieniem wyjdą, ale my się nie damy.

Jastrzębski Węgiel musi sięgnąć po komplet punktów, to przybliży drużynie awans do dalszej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów. Chcemy dziś po prostu wygrać – dodaje atakujący Jastrzębskiego Węgla, Jakub Bucki:

Spodziewamy się trudnego spotkania, bo Ankara u siebie na pewno będzie chciała się zrewanżować za ten pierwszy mecz, gdzie przegrali z nami 3:0, dlatego podejdziemy na maxa do tego meczu. Wiadomo, że chcielibyśmy jak najwyżej skończyć w tej naszej grupie, ale nie wiem czy jest sens dokładać sobie jakąś taką presję, więc lepiej skupić się na dobrym graniu, na dobrym wyniku i na tym powinniśmy się skupić.

Dzisiejsze (29.01.) spotkanie w Ankarze rozpocznie się o godzinie 15.30 polskiego czasu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 11 lipca 2020