Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębskie Węgiel w Lidze Mistrzów: Faza grupowa z kompletem zwycięstw

Facebook Twitter

"Graliśmy dzisiaj bardzo dobrą siatkówkę, choć były ciężki warunki na boisku"- to mówią zawodnicy Jastrzębskiego Węgla po kolejnym meczu w Lidze Mistrzów. 3:1 pokonali wczoraj (16.02.) wicemistrza Niemiec VfB Friedrichshafen.

Bartosz Cedzyński: Chłopaki postawili ciężkie warunki, zwłaszcza w tym przegranym secie, natomiast pokazaliśmy siłę drużyny i wydaje mi się, że zaprezentowaliśmy się całkiem nieźle i pokazaliśmy, że można na nas liczyć

– mówi Bartosz Cedzyński, a Jakub Macyra dodaje, że przed nimi waży mecz w sobotę (19.02.) z Zawierciem:

Jakub Macyra: Wkraczamy w decydującą fazę sezonu, gdzie już zaczynają się ważne mecze o wszystko, wydaje mi się, że to jest dobre przetarcie przed przeciwnikiem z Warszawy z którym zagramy w Pucharze Polski za tydzień w środę.

W meczu 6. kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel po raz pierwszy w swoim 10. występie w Lidze Mistrzów zakończył fazę grupową z kompletem zwycięstw. Losowanie ćwierćfinałów jutro (18.02.). A do walki o punkty w Plus Lidze siatkarze z Jastrzębia wracają w sobotę (19.02.), grają z Zawierciem.

Losowanie par ćwierćfinałowych i drabinki play off odbędzie się w piątek 18 lutego o godzinie 13:00. Transmisja z losowania zostanie przeprowadzona na kanale CEV na YouTube oraz profilu Europejskiej Konfederacji na Facebooku.

Jastrzębski Węgiel – VfB Friedrichshafen 3:1 (25:18, 23:25, 25:15, 25:23)

Jastrzębski Węgiel: Hadrava, Toniutti, Gladyr, Wiśnewski, Clevenot, Fornal, Popiwczak (libero) oraz Baroti, Tervaportti, Szymura, Macyra, Cedzyński, Biniek, Szwed

VfB Friedrichshafen: Thiel, Vicentin, Bonin, Bohme, Van Berkel, Maase, Aylsworth (libero) oraz Peković, Aganits

MVP: Jan Hadrava.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj