Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jechał nietrzeźwy, bez uprawnień i pod prąd

Facebook Twitter

Szybko okazało się, że samochód jest kradziony. W weekend policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy, jest poszukiwany, a samochód miał być dopiero co kupiony.

W sobotę (12.12.) około godz. 21:30 mundurowi na ulicy 1 Maja zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem, który jechał drogą jednokierunkową pod prąd. 22-latek miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych okazało się, że jastrzębianin jest poszukiwany oraz nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Kierujący nie był w stanie udowodnić, że pojazd należy do niego, uparcie powtarzał, że dopiero co go kupił. Ford został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Następnego dnia do komendy zgłosił się prawdziwy właściciel pojazdu zgłosić jego kradzież.

W poniedziałek (14.12.) mundurowi na terenie jednego ze sklepów zauważyli mężczyznę podobnego do osoby podejrzanej o kradzież pojazdu.

22-latek został zatrzymany. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi ujawnili przy nim marihuanę. Śledczy przedstawili podejrzanemu zarzuty krótkotrwałego użycia pojazdu, posiadanie środków narkotycznych, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie bez wymaganych uprawnień. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj