Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jechał wężykiem przez Rzuchów, w organizmie dwa i pół promila

Facebook Twitter

Jechał wężykiem przez Rzuchów, został zatrzymany dzięki interwencji innych kierowców. 38-letni mężczyzna miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Fot. raciborz.slaska.policja.gov.pl

To już kolejny nieodpowiedzialny kierowca, który pijany jeździł samochodem ulicami powiatu raciborskiego. Do zdarzenia doszło wczoraj (24.11.) około godziny 18.30. Wtedy to w Rzuchowie na ulicy Rybnickiej dwóch mężczyzn podróżując, samochodem zauważyło jadącego VW Sharana, który poruszał się całą szerokością drogi i stwarzał swoim torem jazdy zagrożenie dla innych kierowców.

Mężczyźni natychmiast zawrócili i pojechali za tym samochodem, gdyż przypuszczali, że kierowca może być pijany. Podejrzany samochód zatrzymał się na parkingu przy markecie w Rzuchowie. Wówczas jadący za sharanem panowie podeszli do kierowcy i wyczuli silną woń alkoholu, jednocześnie uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę i powiadomili dyżurnego raciborskiej policji.

Dyżurny niezwłocznie na miejsce wysłał raciborską drogówkę, która zatrzymała 38-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grożą nawet 2 lata pobytu w więzieniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2022