Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jedna osoba ranna, pięć rozbitych aut

Facebook Twitter

To jest bilans poniedziałkowego (15.07.) wypadku na Cieszyńskiej w Jastrzębiu. Na łuku drogi audi wypadło z jezdni, 24-letni kierujący powiedział, że zjechał na przeciwny pas, ponieważ otworzyły mu się drzwi.

Fot. jastrzebie.slaska.policja.gov.p

Domykając je, uderzył w trzy pojazdy, kierujący czwartym autem widząc, co się dzieje, zjechał do prawej krawędzi, unikając zderzenia i zatrzymał się na drodze dla rowerów. Kierowca tłumaczył, że jechał z prędkością 80 km/h, jednak jak informują policjanci, prędkościomierz w pojeździe zatrzymał się ze wskazaniem ok. 120 km/h. Dodajmy, że to był teren zabudowany.

W pojeździe audi znajdowało się dwóch pasażerów w wieku 23 i 32 lata. W zdarzeniu uczestniczyli także 22-letni mieszkaniec Pielgrzymowic, 67-letni mieszkaniec Wodzisławia i 42-letnia mieszkanka Zebrzydowic.

Kierujący audi A6 mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego pozostał w szpitalu na oddziale laryngologii z uwagi na niedosłuch pourazowy. Sprawcy zdarzenia drogowego zostało zatrzymane prawo jazdy z uwagi na rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne? Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne. Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022