Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Jedziesz do Katowic? Uważaj na zmiany w organizacji ruchu

Facebook Twitter

Centralne obchody Święta Wojska Polskiego w Katowicach już w najbliższy czwartek (15.08.), wcześniej próba generalna, którą zaplanowano w nadchodzący weekend. Kierowcy oraz pasażerowie komunikacji muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu już w zasadzie od dziś (9.08.).

9 sierpnia od godz. 20.00 nastąpi zamknięcie ruchu na odcinku DK79 od skrzyżowania z ul. Lwowską do ul. Olimpijskiej. Od godz. 22.00 całkowicie wyłączone z ruchu mogą zostać następujące ulice: DK79 ul. Bagienna, Roździeńskiego, Rondo i ul. Korfantego do ul. Telewizyjnej. Na skrzyżowaniu ul. Misjonarzy Oblatów z ul. Katowicką wprowadzona zostanie ręczna regulacja ruchem, a 10 sierpnia od ok. godziny 1.00 ciąg komunikacyjny zostanie całkowite zamknięty. Ruch w tunelu będzie odbywał się tylko w kierunku Sosnowca, natomiast ok. godz. 1.00 tunel może zostać całkowicie zamknięty.

W dniu 15 sierpnia 2019 roku w Katowicach odbędą się centralne obchody Święta Wojska Polskiego z udziałem żołnierzy i pojazdów sił zbrojnych.

W okresie 14 – 15 sierpnia nastąpią znaczne utrudnienia w ruchu drogowym w miejscu organizacji obchodów, a w szczególności na DK79 ul. Bagienna, Roździeńskiego i Korfantego oraz na ulicach przyległych.

14 sierpnia od god. 20.00 do 15 sierpnia do ok. godz. 18.00 całkowicie wyłączone z ruchu zostaną następujące ulice:

– DK79 ul. Bagienna od skrzyżowania z ul. Lwowską do węzła z ul. Murckowską;

– DK79 od skrzyżowania z ul. Lwowską, Bagienną i Roździeńskiego, Rondo im. gen. Jerzego Ziętka, ul. Korfantego do Placu Alfreda;

– ul. Chorzowska od skrzyżowania ul. Sokolskiej do Ronda im. gen. Jerzego Ziętka;

– Strefa Kultury;

– skrzyżowanie ul. Misjonarzy Oblatów z ul. Katowicką (nastąpi ręczna regulacja ruchem, całkowite zamknięcie w dniu 15 sierpnia od ok. godz. 1.00);

– tunel pod Rondem (ruch będzie odbywał się tylko w kierunku Sosnowca, natomiast w dniu 15 sierpnia od godz. 8.00 tunel zostanie zamknięty).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj