Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jesień w Wodzisławskim Centrum Kultury. Paranienormalni w programie „Bez znieczulenia”

Facebook Twitter

Kabareciarze w swoim najnowszym programie „Bez znieczulenia” zafundują wodzisławskiej publiczności dwie godziny zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zapraszamy do WCK już w piątek, 1 października o 17.30.

mat. prasowe

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów 15-latka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Odpowiedź jest prosta – obraca wszystko w żart!

„Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci. Ten program to nie tylko mieszanka pandemicznych historii, ale również spotkanie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 1 października o godzinie 17.30. Bilety dostępne na stronie internetowej.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj