Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jesienne kursy dla seniorów w Cieszynie: język angielski i obsługa komputera

Facebook Twitter

Jesienne dni wcale nie muszą być nudne. Biblioteka w Cieszynie zaprasza na kursy dla seniorów. Już we wrześniu stratują zajęcia dla początkujących z j.angielskiego oraz z obsługi komputera. Zapisy na kursy zaczynają się już w poniedziałek (2.09.).

Kursy przeznaczone są dla osób nie mających dotychczas kontaktu z językiem angielskim czy z komputerem. Kurs „Angielski dla seniora 55+” trwać będzie 3 miesiące (październik-grudzień 2013 r.), spotkania odbywać będą się w poniedziałki. Zapisy na kurs prowadzone będą od 2 września 2013 r. w czytelni Biblioteki Miejskiej w Cieszynie (ul. Głęboka 15, I piętro).

Kurs „Komputer dla seniora 55+” rozpocznie się 3 października 2013 r. i trwać będzie 7 tygodni (spotkania w czwartki). Zainteresowani udziałem w darmowym szkoleniu korzystania z komputera i Internetu mogą zapisać się w czytelni Biblioteki Miejskiej 16 września br. od godz. 8.00.

Na oba kursy zapisy przyjmowane będą tylko osobiście. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące kursów i zapisów uzyskać można w Bibliotece lub pod numerem telefonu 33 8520710, wew. 13.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj