Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jest termin spotkania informacyjnego, dotyczącego budowy linii kolejowej CPK. Online dla mieszkańców Żor

Facebook Twitter

21 lutego, o 17.00, w formule online. Urzędnicy w Żorach informują o spotkaniu w sprawie planu budowy linii kolejowej dużej prędkości, która ma biec do Centralnego Portu Komunikacyjnego. Przypomnijmy: wczoraj (8.02.) przeciwko budowie torów do CPK protestowali mieszkańcy żorskiego Rownia.

Firma Egis Poland sp. z o.o. wraz z Inwestorem CPK sp. z o.o. zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i wszystkie osoby zainteresowane informacjami dotyczącymi projektu pn. „Budowa linii kolejowej nr 170 na odc. Katowice – granica państwa – Ostrawa” na spotkanie informacyjne w formule online (przez Internet). Spotkanie skierowane do mieszkańców Żor odbędzie się w poniedziałek, 21 lutego o godz. 17.00.

Spotkanie odbędzie się w formule zdalnej na platformie MS Teams z możliwością zadawania pytań na żywo oraz będzie transmitowane na platformie Youtube z możliwością zadawania pytań w formie czatu.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 21 lutego o godz. 17.00 w formie zdalnej przy udziale moderatora, przedstawicieli firmy Egis Poland Sp. z o.o. oraz Centralnego Portu Komunikacyjnego Sp. z o.o.

Zainteresowani spotkaniem proszeni są o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez link:

Oglądaj spotkanie w serwisie YouTube – link do spotkania na Youtube.

Więcej szczegółowych informacji można znajdzie się na stronie Inwestora, w zakładce „dla mieszkańców”, dedykowanej prowadzonym konsultacjom dla inwestycji kolejowych – www.cpk.pl.

Informujemy również, że w dalszym ciągu można zgłaszać uwagi oraz opinie za pośrednictwem ankiety. Ankiety można przesyłać do 15 marca przez formularz online.

UWAGA: ankiety są także dostępne w punktach informacyjnych Urzędzie Miasta Żory, gdzie można je złożyć do urny – następnie zostaną one przekazane do spółki CPK.

Poniżej zamieszczamy linki do wszystkich materiałów otrzymanych od firmy  Egis Poland Sp. z o.o.:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2022