Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jeszcze tydzień, by wysłać swoje zdjęcie do konkursu „Żywioły”

Facebook Twitter

Do piątku (15.07.) jest czas, by zgłosić się do konkursu fotograficznego "Żywioły". Towarzyszy on planowanemu na 23 lipca Festiwalowi Żywiołów.

Festiwal odbędzie się na terenie Pałacu w Rzuchowie.

Ewa Mackiewicz: Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży w wieku od 10-16 lat. Oczekujemy zdjęć przedstawiających żywioły. To niekoniecznie musi być ten żywioł, który niszczy. To jest po prostu otaczająca nas przyroda. Także zdjęcia krajobrazowe, zdjęcia natury, wody, gór, lasów. To wszystko mieści się w tym pojęciu „żywiołów”. Można wysłać dowolną liczbę zdjęć, poprosimy o nadsyłanie zdjęcia w formacie A4 na papierze fotograficznym, czyli wywołanego zdjęcia przedstawiającego tematykę przyrodniczą.

  • mówi Ewa Mackiewicz z Fundacji na Rzecz Ochrony Dóbr Kultury. Zdjęcia powinny być wykonane w czasie wakacji:

Ewa Mackiewicz: Jeżeli ktoś dysponuje ciekawymi zdjęciami z ubiegłorocznych wakacji, to jak najbardziej może je również nadesłać. Wakacje dopiero się zaczęły, więc trudno by było zrobić zdjęcia a w tak krótkim okresie. Zachęcam do sięgnięcia do domowych archiwów. Podczas festiwalu „Żywiołów”, który jest zaplanowany na 23 lipca, będzie prezentacja prac konkursowych, a także ogłoszenie wyników tego konkursu.

Festiwal Żywiołów to będą dwie strefy: kultury i nauki, a w nich wiele ciekawych wystaw, warsztatów i animacji. Będzie świat dinozaurów, epoka lodowcowa, poszukiwanie skarbów wykrywaczem metalu, ceramika i kącik pogodowy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj