Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jeździli bez prawa jazdy, wpadli dzięki policyjnej grupie Speed

Facebook Twitter

Rybnicka grupa pościgowa zatrzymała w sobotę (25.04.) trzy osoby, które poruszały się po drogach Czerwionki- Leszczyn bez prawa jazdy. Dwa samochody i jeden motocykl trafiły na policyjny parking, a kierowcy zostali ukarani 500 złotowymi mandatami.

31-letni kierujący bmw został zatrzymany na ulicy Armii Krajowej. W trakcie wykonywanych na czynności okazało się, że nie ma on prawa jazdy. W związku z wykroczeniem, policjanci ukarali mieszkańca powiatu rybnickiego mandatem karnym, a jego samochód został odholowany na strzeżony parking.

Kolejnym namierzonym kierowcą bez prawa jazdy okazał się 27-letni motocyklista, zatrzymany przez mundurowych na ulicy Ogrodowskiego. W tym przypadku stróże prawa również ukarali mężczyznę 500-złotowym mandatem karnym i odholowali jego motocykl.

Z kolei na ulicy Konopnickiej w Czerwionce-Leszczynach grupa „SPEED” namierzyła kierującego fordem focusem. I tym razem 33-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego został ukarany za popełnione wykroczenie, a pojazd trafił na strzeżony parking.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj