Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH: Chcemy dobrze zacząć ten sezon i zdobyć nowe trofeum

Facebook Twitter

Przed wyjątkową szansą staną w najbliższy piątek (13.09.) hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie. Szansą na zdobycie pierwszego w historii klubu Superpucharu Polski. W meczu o to trofeum jastrzębianie, zdobywca w minionym sezonie Pucharu Polski, zmierzą się z mistrzem kraju GKS-em Tychy. Spotkanie zostanie rozegrane na Jastorze.

Tak hokeiści cieszyli się z Pucharu Polski w grudniu 2018 roku.

Hokeiści z Jastrzębia dobrze przepracowali okres przygotowawczy, z 11 rozegranych sparingów wygrali aż 9. Tyszanie, który walczą w hokejowej Lidze Mistrzów, nie mogą pochwalić się takim dorobkiem, ale będą trudnym przeciwnikiem.

Zagramy po prostu o zwycięstwo i puchar – mówi bramkarz JKH GKS-u, Ondrej Raszka:

Dla mnie ogólnie to będzie pierwszy mecz o Superpuchar, dla większości chłopaków też, jest on ostatnich kilka lat, to nowe trofeum. Bardzo pięknie byłoby wygrać.

A napastnik Łukasz Nalewajka dodaje:

Na pewno zrobimy wszystko, żeby wygrać to trofeum, szczególnie, że gramy u siebie, przyjdzie na pewno dużo kibiców i będziemy im chcieli sprawić trochę radości. Przede wszystkim zacząć dobrze ten sezon i zdobyć nowe trofeum dla klubu.

Piątkowe spotkanie na Jastorze rozpocznie się o 19.30. Dwa dni później także na własnym lodowisku JKH GKS zacznie nowy sezon Polskie Hokej Ligi, pierwszym przeciwnikiem jastrzębian będzie Unia Oświęcim.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022