Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS Jastrzębie kontra Comarch Cracovia. Hokeiści powalczą dziś o cenne punkty

Facebook Twitter

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie powalczą dzisiaj (2.11.) o bardzo cenne ligowe punkty. Na wyjeździe rozgrają zaległy mecz przeciwko Comarch Cracovii. Dlaczego to spotkanie jest dla nich takie ważne?

fot. jkh.pl

Dlatego, że aby myśleć o walce o Puchar Polski w tym sezonie, jastrzębianie muszą zdobyć na lodowisku w Krakowie co najmniej 1 punkt. Do turnieju finałowego kwalifikują się cztery najlepsze zespoły Polskiej Hokej Ligi po rozegraniu dwóch pierwszych rund tego sezonu. Zaległy mecz w Krakowie będzie tym ostatnim w drugiej rundzie dla obu drużyn. JKH GKS ma na swoim koncie 27 punktów i jest czwarty, a popularne „pasy” o punkt mniej i zajmują piątą lokatę.

Krakowianie muszą wygrać, jastrzębianom wystarczy remis w regulaminowym czasie gry

Pierwszy mecz obu drużyn na Jastorze gospodarze wygrali 3:2. Dziś nie będzie łatwo, bo sztab szkoleniowy zespołu z Jastrzębia nie będzie mógł liczyć na kontuzjowanych Mateusza Bryka, Marisa Jassa i Martina Kasperlika. Zespół z Jastrzębia zdobywał Puchar Polski przez trzy ostatnie sezony. Brak obrońcy trofeum w turnieju finałowym byłby dużą niespodzianką. Hokeiści z Jastrzębia zapowiadają walkę o zwycięstwo.

Dzisiejsze (2.11.) spotkanie będzie meczem numer „700” JKH GKS-u w ekstralidze.

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021