Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS Jastrzębie kontra GKS Katowice

Facebook Twitter

To już dziś (13.09.). Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie, trzeci zespół minionego sezonu zagra z mistrzem Polski GKS-em Katowice. Czy zespół z Jastrzębia wreszcie sięgnie po zwycięstwo?

fot. jkh.pl

Zadanie będzie bardzo trudne. Tym bardziej że jastrzębianie mają za sobą nieudaną inaugurację sezonu. W dwóch pierwszych meczach, które rozegrali na Jastorze, najpierw przegrali 0:4 z Zagłębiem Sosnowiec, a później w takim samym stosunku ulegli Podhalu Nowy Targ.

Takiego początku sezonu nikt się nie spodziewał. W obu meczach zespół trenera Roberta Kalabera był nieskuteczny, zawodnicy oddali wiele strzałów, ale nie mogli pokonać dobrze dysponowanych bramkarzy gości. Dziś też nie będzie o to łatwo, bo bramki przeciwnika broni bardzo dobry golkiper John Murray, a katowiczanie, dla których będzie to pierwszy ligowy mecz, są w dobrej formie. Mają już za sobą dwa spotkania w Lidze Mistrzów, z potęgami ze Szwajcarii i Szwecji i sensacyjne zwycięstwo nad Lions Zurych.

Być może jednak derby okażą się znakomitą okazją do przełamania dla jastrzębian. Goście nie przyjadą na pewno bronić się i kontratakować jak drużyny z Sosnowca i Nowego Targu, mecz może być zatem efektowną wymianą ciosów. Gospodarze jak zawsze liczą na swoich kibiców. Początek dzisiejszego spotkania na Jastorze o 18.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024