Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS Jastrzębie na prestiżowych Dniach Marketingu Sportowego i Forum Sportu i Biznesu – SportBiz

Facebook Twitter

Klub hokejowy i siatkarski z Jastrzębia- Zdroju reprezentowany był w Warszawie na prestiżowych Dniach Marketingu Sportowego i Forum Sportu i Biznesu - SportBiz. Jastrzębska Spółka Węglowa, która jest sponsorem sportowców, przygotowała swoje stoisko. Targi są okazją do wymiany doświadczeń wśród specjalistów do spraw marketingu sportowego z wielu europejskich krajów.

fot.jkh.pl

JKH reprezentowany był m.in. przez prezesa Kazimierza Szynala oraz dział marketingowy, a uczestnicy spotkania mieli możliwość odwiedzenia efektownego i profesjonalnie przygotowanego stoiska Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. przy współpracy z naszym klubem oraz klubem Jastrzębski Węgiel. Głównym partnerem imprezy była Jastrzębska Spółka Węglowa, którą reprezentował wiceprezes Artur Wojtków.

Tegoroczne Dni Marketingu Sportowego i Forum Sportu i Biznesu zorganizowane zostały w dniach 17-18 maja . To już dwudziesta edycja tej imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz wielu znanych osobistości sportu i marketingu z kraju i zagranicy. Jak informują organizatorzy, w dotychczasowych dziewiętnastu edycjach wzięło udział ponad 6100 uczestników z 27 krajów.

Forum SportBiz to okazja zarówno do zaprezentowania się wśród liderów polskiego sportu, jak również do nawiązania kontaktów biznesowych.

Chcieliśmy jak najlepiej zaprezentować się uczestnikom spotkania. Jesteśmy przekonani, że udział przedstawicieli JKH GKS Jastrzębie w tym Forum posłużył nie tylko przybliżeniu sukcesów i organizacji naszego klubu, ale także zaowocuje w przyszłości

– ocenia prezes Kazimierz Szynal.

fot.jkh.pl

Warto dodać, że Forum SportBiz to impreza międzynarodowa, a wśród uczestników są specjaliści do spraw marketingu sportowego z wielu europejskich krajów. Ponadto na Forum wystąpili znani prelegenci, w tym m. in. znani działacze, dziennikarze, naukowcy oraz przedstawiciele firm i instytucji związanych z marketingiem sportowym. Dodajmy, że wraz z przedstawicielami naszego klubu w imprezie uczestniczyli także przedstawiciele działu CSR Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj