JKH GKS Jastrzębie: od zwycięstwa do zwycięstwa

Od zwycięstwa do zwycięstwa krocza hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie, za nimi dwa weekendowe mecze i kolejne dwie wygrane. Najpierw w piątek (21.09.) pokonali na wyjeździe 3:2 Unię Oświęcim. O zwycięstwie w tym spotkaniu zadecydowała wygrana 2:0 ostatnia tercja meczu.

W niedzielę (23.09) już na własnym lodzie jastrzębianie wygrali w takim samym stosunku z GKS-em Katowice. Także to spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji. JKH GKS przegrywał do 57. minuty. Wygraną dały mu dopiero dwa celne strzały z daleka : Mateusza Danieluka i Adriana Labrygi. Było to już szóste, kolejne zwycięstwo jastrzębskich hokeistów. Zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc punkt do drużyny KH Sanok, który rozegrał jednak o jeden mecz więcej. W najbliższy piątek (28.09) JKH GKS zagra na wyjeździe z GKS-em Tychy.