JKH GKS jastrzębie wygrywa drugi mecz z rzędu

Drugi mecz i drugie zwycięstwo hokeistów JKH GKS-u w tym sezonie. Wczoraj (12.09.) na Jastorze pokonali 3:2 Kadrę PZHL do lat. Choć gospodarze prowadzili po pierwszej tercji różnicą dwóch bramek, w drugiej trafili tylko raz, a dwa gole dla młodzieżowców strzelił Kamil Wałęga, co ciekawe wychowanek JKH GKS-u.

Trzecia tercja nie przyniosła bramek i ostatecznie mecz zakończył się wygraną jastrzębian. W najbliższą niedzielę (16.09.) hokeiści z Jastrzębia zmierzą się na wyjeździe z MH Automatyką Gdańsk.

JKH GKS JASTRZĘBIE – KADRA PZHL U23 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)

1:0 – 10:09 – Patryk Pelaczyk – Jakub Kubeš, Tomasz Kulas
2:0 – 19:19 – Artiom Dubinin – Martin Kasperlík, Dominik Paś (5/4)
2:1 – 26:11 – Kamil Wałęga – Jan Sołtys, Miłosz Noworyta
3:1 – 35:00 – Dominik Jarosz – Radosław Nalewajka
3:2 – 39:47 – Kamil Wałęga – Bartłomiej Wsół

JKH GKS Jastrzębie: Prokop (od 40:01 – Raszka) – Kubeš, Michałowski, Kasperlik, Dubinin, Paś – Sulka, Gimiński, Kominek, Fabuš, Wróbel – Bigos, Radzieńciak, Nahunko, Jarosz, Ł. Nalewajka – Chorążyczewski, Matusik, Pelaczyk, Kulas, R. Nalewajka.

Kadra PZHL U23: Zawalski (od 31:30 – Lipiński) – Wsół, Wysocki, Sołtys, Wałęga, Misterkiewicz – Noworyta, Gruszczyk, Wsół, Blanik, Maciej Rybak – Niedlich, Duszak, Gruźla, Jóźwik, Luszniak – Zając.

Kary: 6:8 Strzały: 47:18