Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

JKH GKS Jastrzębie wygrywa w Toruniu

Wyjazdowa wygrana hokeistów klubu JKH GKS Jastrzębie. Wczoraj (02.12) jastrzębianie pokonali 2:1 KH Energę Toruń.

JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie / fot. JKH GKS Jastrzębie

Szacowany czas czytania: 00:46

JKH GKS Jastrzębie dobrze wykorzystali grę w przewadze

Zawodnicy GKS-u mecz zaczęli dobrze, bo już na początku pierwszej tercji wykorzystali grę w przewadze. Do bramki rywali trafił Maciej Urbanowicz. Gospodarze rzucili się do odrabianie strat, ale wyrównali dopiero na początku drugiej tercji.

W ostatniej gra się wyrównała, a na dwie minuty przed końcem zwycięską jak się później okazało bramkę dla JKH GKS-u strzelił Fin Aku Alho. Bohaterem meczu był jego rodak, Karolus Kaarlehto. Bramkarz zespołu z Jastrzębia obronił wiele strzałów ratując swój zespół. Dzięki wczorajszej wygranej jego drużyna wróciła na trzecie miejsce w tabeli Tauron Hokej Ligi.

JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie / fot. FB JKH GKS Jastrzębie

Teraz zawodników z Jastrzębia czeka reprezentacyjna przerwa. Dopiero w środę 17 grudnia rozegrają kolejny mecz. W Karwinie zmierzą się z STS-em Sanok.

Autor: R. Krzyżaniak

REKLAMA