Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS Jastrzębie zaprasza na II Piknik z Hokejem

Facebook Twitter

Mamy w Radiu 90 specjalne zaproszenie do hokeistów z Jastrzębia. JKH GKS Jastrzębie zaprasza w najbliższy piątek (12.08) na II Piknik z Hokejem, w jego trakcie między innymi możliwość zagrania z zawodnikami JKH w unihokeja. Kto chętny?

fot. Magdalena Kowalik/ www.facebook.com/jkhgks

Zapraszamy wszystkich, małych i dużych fanów JKH GKS Jastrzębie do udziału w drugiej edycji Pikniku z Hokejem, która odbędzie się na parkingu przed Lodowiskiem Jastor. W planie imprezy, którą współorganizujemy z Kopalnią Wiedzy JSW, jest ogrom atrakcji dla każdego!

– czytamy w zaproszeniu.

W programie Pikniku z Hokejem znajdują się spotkania z zawodnikami, którzy nikomu nie odmówią wspólnej fotki oraz… gry w unihokeja. Przed Jastorem umiejscowione zostaną trzy duże dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, a także punkt gastronomiczny (m.in. z niestarzejącą się watą cukrową) i stanowiska z zabawami animacyjnymi, o które zadba Explozja Tańca.

Ponadto będziecie mogli wziąć udział w Eksplozji Kolorów, zagrać w cymbergaja czy podziwiać występy Explozji Tańca oraz pokazy strażackie przygotowane przez jastrzębską Straż Pożarną. Na miejscu przekonacie się, że 12 sierpnia w godz. 16.00-19.00 nie będzie miejsca na nudę! Zapraszamy!

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj