JKH GKS Jastrzębie: Zwycięstwo po dwóch rewelacyjnych tercjach

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie pokonali w miniony piątek (04.11.) na własnym lodzie Zagłębie Sosnowiec 7:4. Gospodarze koncertowo zagrali w dwóch pierwszych odsłonach spotkania, prowadzili już nawet 7:0.

W drugiej tercji sosnowiczanie odpowiedzieli strzelając gola z rzutu karnego. W trzeciej odsłonie meczu gospodarze spuścili z tonu, wykorzystało to Zagłębie zdobywając trzy gole. Mimo to 9. zwycięstwo JKH GKS-u w tym sezonie stało się faktem. Jastrzębianie nadal zajmują 5. miejsce w tabeli Polskiej Hokej Ligi. Teraz czeka ich podobnie jak pozostałe zespoły przerwa w rozgrywkach na zgrupowanie kadry.

Do ligowych zmagań JKH GKS wróci dopiero w przyszłym tygodniu (16.11.) kiedy to rozegra wyjazdowe spotkanie z Podhalem Nowy Targ.

JKH GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 7:4 (4:0, 3:1, 0:3)

1:0 Bryk (Jarosz) 02:21
2:0 Pelaczyk (Jarosz, Bryk) 07:54
3:0 Freidenfelds (Górny, Jansons) 14:36
4:0 Sevcenko (Sinegubovs, Jarosz) 19:47
5:0 Urbanowicz (Viinikainen, Paś) 23:58
6:0 Kaleinikovas 33:52
7:0 Pelaczyk (Sinegubovs, Sevcenko) 39:30