JKH GKS lepszy od Cracovii

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie zrehabilitowali się po ostatniej porażce z GKS-em Tychy. We wtorek (29.10.) na Jastorze pokonali 5:2 Comarch Cracovię.

Wynik otworzył już w 5 minucie spotkania czeski napastnik zespołu z Jastrzębia Martin Kasperlik, ten sam zawodnik w trzeciej tercji zdobył także ostatniego gola w meczu. Do bramki gości także dwukrotnie trafiał Fin Jesse Rothla a jednego gola strzelił Dominik Paś. Ich zespół jest wiceliderem Polskiej Hokej Ligi, wyprzedza go tylko GKS Tychy. Jastrzębianie mają jednak do rozegrania zaległe spotkanie. W sobotę (02.10.) nadrobią zaległości, na Jastorze zmierzą się z GKS-em Katowice.

JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
5:2 Kasperlik 43:20

JKH GKS Jastrzębie: Marek – Jass, Górny, Urbanowicz, Paś, Sawicki – Jabornik, Kostek, Iossafov, Rohtla, Kasperlik – Gimiński, Michałowski, Ł. Nalewajka, Jarosz, R. Nalewajka – Matusik, Radzieńciak, Pelaczyk, Kulas, Sołtys.

Comarch Cracovia: Kowalówka (od 21:50 Kopriva) – Jachym, Musioł, Mikula, Jeżek, Carter – Kruczek, Bychawski, Bepierszcz, Kalinowski, Drzewiecki – Rompkowski, Gula, Tvrdoń, Domogała, Kapica – Dąbkowski, Stebih, Kamiński, Bryniczka, Brynkus.