Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS przed weekendem. Jastrzębianie zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec i Tauron Podhalem

Facebook Twitter

Tauron Podhale Nowy Targ to kolejny "domowy" przeciwnik hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie. Mecz obu drużyn odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.01.) na Jastorze. Będzie to czwarte starcie obu drużyn w tym sezonie i zarazem spotkanie trzeciej z ostatnią drużyną Polskiej Hokei Ligi - "szarotki" zamykają tabelę.

W pierwszym meczu jastrzębianie rozgromili rywali wygrywając 10:0, w kolejnych nie było już tak łatwo wygrywali 4:2 i 2:1. Jak będzie w niedzielę? Początek spotkania o 17.00.

Wcześniej, bo już dzisiaj (21.01.) jastrzębianie zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Dodajmy, że ustalono terminy zaległych spotkań JKH GKS-u. Pojedynki z Tauron Podhalem Nowy Targ oraz Zagłębiem Sosnowiec odbędą się na Lodowisku Jastor w dniach 8 lutego (godz. 18.00) i 13 lutego (godz. 17.00). Te mecze rozegrane zostaną w terminach, które pierwotnie przeznaczone były na zgrupowanie reprezentacji Polski oraz turniej na Ukrainie. Sztab reprezentacji z uwagi na zagrożenie epidemiczne zdecydował się odwołać udział biało-czerwonych w tych zawodach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 maja 2023