JKH GKS Jastrzębie przegrał dwa mecze w Oświęcimiu

Nieudany początek półfinałowej rywalizacji hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie. Jastrzębianie zmierzyli się w miniony weekend dwukrotnie na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim i dwukrotnie przegrali.

W sobotnim (19.03.) meczu długo prowadzili 2:0. Gdy wydawało się, że sięgną po pierwszą wygraną w ostatniej minucie meczu gospodarze zdobyli dwa gole i doprowadzili do dogrywki w której strzelili zwycięską bramkę.

Wczorajsze (20.03.) spotkanie było długo wyrównane, po dwóch tercjach był remis 2:2. Jednak w ostatniej zespół z Oświęcimia zdobył dwie bramki nie tracąc żadnej i ostateczne wygrał 4:2. W półfinałowej rywalizacji Unia prowadzi 2:0. Dwa kolejne mecze w środę (23.03.) i czwartek (24.03.) na Jastorze. Walka toczy się do czterech wygranych spotkań.