JKH GKS zaczął nowy rok od wygranej pokonując Energę Toruń

Pierwszy mecz w nowym roku i pierwsze zwycięstwo. Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie udanie rozpoczęli tegoroczne zmagania, wczoraj (4.10.) na Jastorze pokonali finalistę Pucharu Polski, Energę Toruń 3:1.

O zwycięstwie zespołu z Jastrzębia zadecydowała pierwsza tercja, w której gospodarze zdobyli dwa z trzech goli. Najpierw do bramki przeciwnika trafił Dominik Paś, który wrócił niedawno do macierzystego klubu, w tej samej tercji gola zdobył Arturs Sevcenko, a w ostatniej wynik spotkania ustalił Arkadiusz Kostek.

JKH GKS Jastrzębie – Energa Toruń 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

1:0 Paś (Bryk, Rac) 10:57 5/4
2:0 A. Sevcenko (E. Sevcenko, Pavlovs) 18:10
2:1 Kalinowski (Jaworski) 24:31 4/5
3:1 Paś (Kostek) 43:09 5/4

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal – Bryk, Górny, Kasperlik, Rac, Kalns – Kamienieu, E. Sevcenko, A. Sevcenko, Pavlovs, Razgals – Kostek, Bahalejsza, Urbanowicz, Paś, Pelaczyk – Gimiński, Płachetka, R. Nalewajka, Jarosz, Ł. Nalewajka

Już jutro (6.01.) JKH GKS czeka wyjazdowy mecz z Liderem Polskiej Hokej Ligi Re-Plast Unią Oświęcim, a w niedzielę (9.01.) na Jastorze spotkanie z Tauron Podhalem Nowy Targ.