Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS zaczyna play-offy. Pierwszy mecz już w środę

Facebook Twitter

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie zaczynają walkę w play-offach. Ich ćwierćfinałowym rywalem będzie Energa Toruń, zespół, który zasadniczą część sezonu zakończył na 6. miejscu, jastrzębianie przypomnijmy, zajęli trzecią lokatę. Obie drużyny mierzyły się 5-krotnie w tym sezonie a cztery spotkania zakończyły się zwycięstwem JKH GKS-u. Wśród nich to ostatnie, które oba zespoły rozegrały w minioną niedzielę, […]

fot. jkh.pl

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie zaczynają walkę w play-offach. Ich ćwierćfinałowym rywalem będzie Energa Toruń, zespół, który zasadniczą część sezonu zakończył na 6. miejscu, jastrzębianie przypomnijmy, zajęli trzecią lokatę.

Obie drużyny mierzyły się 5-krotnie w tym sezonie a cztery spotkania zakończyły się zwycięstwem JKH GKS-u. Wśród nich to ostatnie, które oba zespoły rozegrały w minioną niedzielę, wygrane przez mistrza Polski 3:2. Dwa pierwsze mecze zostaną rozegrane na Jastorze, pierwszy już jutro (23.02.) o 19.30, drugi w czwartek (24.01.) o 18.00. Później rywalizacja przenosi się na Tor-Tor – taką nazwę nosi lodowisko w Toruniu.

Zespół, który wygra cztery spotkania awansuje do półfinału. Dodajmy, że trener JKH GKS-u Robert Kalaber będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników poza Maciejem Urbanowiczem i Marisem Jassem. Do gry po kontuzji wraca Martin Kasperlik. Przypomnijmy, że hokeiści z Jastrzębia bronią tytułu Mistrza Polski.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj