Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

JKH GKS zagra w środę mecz numer 6 z Cracovią

Facebook Twitter

Czy już w środę (04.03.) awansują do półfinału? Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie prowadzą w play-offach z Comarch Cracovią 3:2 i tylko jednej wygranej brakuje im, […]

Fot. jkh.pl

Czy już w środę (04.03.) awansują do półfinału? Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie prowadzą w play-offach z Comarch Cracovią 3:2 i tylko jednej wygranej brakuje im, by zakończyć ćwierćfinałową rywalizację.

Przypomnijmy, po dwóch wygranych na Jastorze, dwa razy przegrali na wyjeździe, ale w meczu numer 5 znów na własnym lodowisku pokonali rywala 3:1 i odzyskali prowadzenie. Jeżeli w środę zwyciężą- zagrają w półfinale. „Łatwo nie będzie, ale zrobimy wszystko, by wygrać w Krakowie”- mówią zawodnicy JKH GKS-u, Radosław Nalewajka i Kamil Górny:

No tak, ciężki teren, wiemy, jak to było w poprzednich dwóch meczach, ale staramy się wyciągnąć wnioski z każdej porażki i zrobimy wszystko, żeby tę rywalizację zakończyć. Może tak być, czas pokaże, w środę jest kolejny mecz, będziemy się starali wszystko, żeby to zakończyć. Będziemy walczyć, nie odpuścimy tego paly-off. Zobaczymy, jak się to rozwinie.

Początek dzisiejszego spotkania o godzinie 18.30. Jeżeli lepsza okaże się w nim jednak Cracovia, 7. decydujące spotkanie odbędzie się w sobotę (07.03.) na Jastorze.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2020