Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS zaprasza! To będzie prezentacja pełna atrakcji

Facebook Twitter

Na tę chwilę kibice JKH GKS-u Jastrzębie zawsze czekają z niecierpliwością. Po minionym sezonie pozostały już tylko wspomnienia, zaś po letnich upałach dosłownie marzy się o powrocie na chłodną taflę. Pierwszym akordem zbliżacych się rozgrywek jak zwykle jest prezentacja drużyn JKH GKS, na którą organizatorzy zapraszają w dniach 20-21 sierpnia tradycyjnie już do Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej.

Na tę chwilę kibice JKH GKS-u Jastrzębie zawsze czekają z niecierpliwością. Po minionym sezonie pozostały już tylko wspomnienia, zaś po letnich upałach dosłownie marzy się o powrocie na chłodną taflę. Pierwszym akordem zbliżacych się rozgrywek jak zwykle jest Prezentacja Drużyn JKH GKS, na którą organizatorzy zapraszają w dniach 20-21 sierpnia tradycyjnie już do Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej.

W tym roku prezentacja drużyn JKH GKS-u Jastrzębie trwać będzie przez kilka popołudniowych piątkowych i sobotnich godzin. Ten „podział emocji” nie jest przypadkowy. W piątek, 20 sierpnia (w godz. 16:00-19:00) będzie okazja do poznania ekip młodzieżowych, które są dumą i przyszłością klubu.

W sobotę, 21 sierpnia (godz. 15:00-19:00) organizatorzy zapraszają na prezentację drużyny seniorów prowadzonej przez Roberta Kalabera i Rafała Bernackiego, która niebawem rozpocznie walkę w Champions Hockey League.

Poza możliwością spotkania się z zawodnikami przygotowano sporo innych atrakcji. Jedną z zapewne najciekawszych będzie możliwość rywalizacji w turnieju cymbergaja na specjalnym automacie. W piątek odbędzie się faza zasadnicza tych zawodów, natomiast w sobotę zawodnicy powalczą w play-offach o główną nagrodę, jaką będzie gra Stiga Hockey Stanley Cup! Zapisy do turnieju trwają. Warto pospieszyć się z decyzją o starcie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a każdy może wziąć udział! Zapisy: marketing@jkh.pl.

Obok turnieju cymbergaja nie zabraknie także konkursów i zabaw z nagrodami oraz występów zaprzyjaźnionej z naszym klubem Explozji Tańca. Ponadto przy okazji prezentacji drużyn JKH GKS Jastrzębie tradycyjnie już będzie można zakupić karnety na rundę zasadniczą Polskiej Hokej Ligi w promocyjnych cenach (250 zł zamiast 300 zł), a także wejściówki na domowe mecze hokeistów w Champions Hockey League (w cenie 25 zł).

To jednak wciąż nie wszystko! Przedsmakiem Prezentacji Drużyn JKH GKS Jastrzębie jest akcja „Powrót do szkoły”. Rozpoczęła się 16 i potrwa do 21 sierpnia w Galerii Zdrój w godzinach od 15.00 do 20.00.
Na obiekcie przy ul. Podhalańskiej przygotowane zostało specjalne hokejowe stoisko z bramką i odpowiednim, klubowym wystrojem. W ramach akcji po dokonaniu zakupów i okazaniu paragonu można wygrać atrakcyjne nagrody, w tym eco torbę, karty na 50 zł i 30 zł oraz… tablet i sportowy smartwatch!

Na stoisku JKH GKS Jastrzębie codziennie można spotkać dwóch naszych zawodników, którzy znajdą dla Was czas mimo nawału obowiązków wynikających z przygotowań do sezonu. 16 sierpnia byli to Łukasz i Radosław Nalewajka (godz. 15:00-16:00). 17 sierpnia – Jauhenij Kameneu i Rusłan Bashirov (godz. 19:00-20:00), 18 sierpnia – Oskar Prokop i Patryk Pelaczyk (15:00-16:00), 19 sierpnia – Marcin Płachetka i Dawid Wróblewski (15:00-16:00), zaś 20 sierpnia – Jakub Gimiński i Dominik Jarosz (18:00-19:00). Dodajmy, że Kameneu i Bashirov będą do waszej dyspozycji także pod kątem… językowym, bowiem obaj świetnie mówią po polsku.

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon Polskiej Hokej Ligi. Tytułu Mistrzowskiego bronić będzie JKH GKS Jastrzębie, które wcześniej wystartuje w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów. Jak przebiegały przygotowania?

Maciej Urbanowicz, kapitan JKH GKS Jastrzębie

Maciej Urbanowicz: Przygotowujemy się do sezonu, szybko to wszystko leci z tygodnia na tydzień. W weekend rozegraliśmy sparingowy turniej w Oświęcimiu. Przed nami teraz kwalifikacje olimpijskie i jak wrócimy to Liga Mistrzów, więc będą to mecze o stawkę, będą to mecze na pewno bardzo trudne i jest to dla nas duże wyróżnienie, że możemy w tych meczach zagrać.

Radio 90: Jakbyś porównał te przygotowania z poprzednimi sezonami?

Maciej Urbanowicz: Na pewną są one inne, bo był ten okres przygotowawczy, ten okres letni był krótszy, bo później skoczyliśmy sezon, kadra była jeszcze też na Słowenii i ten okres był inny, był taki bardziej dynamiczny. Ta przerwa była na pewno krótsza niż zazwyczaj, z jednej strony było to lepsze, bo mieliśmy raptem przerwę czterech tygodni i wróciliśmy do zajęć na lodzie.

Radio 90: To będzie inny sezon, choćby dlatego, że wystąpicie w Lidze Mistrzów, tych spotkań będzie o wiele więcej, no i bronicie tytułu.

Maciej Urbanowicz: Zgadza się, na horyzoncie jest Liga Mistrzów, chcemy się dobrze zaprezentować, jak najlepiej wypaść jako drużyna i sprawić niejedną niespodziankę, ale czy nam się to uda, to zobaczymy. Myślimy też, że będzie to dobre przygotowanie przed meczami ligowymi.

-mówił Radiu 90 Maciej Urbanowicz, kapitan JKH GKS-u Jastrzębie, który zaprasza na najbliższe spotkania z zawodnikami i członkami klubu.

Maciej Urbanowicz: W imieniu JKH zapraszam na najbliższą prezentację w piątek o godz. 16.00 i sobotę o godz. 15.00. Będzie można z nami spokojnie porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie i się lepiej poznać. Posłuchaj rozmowy:

Więcej na oficjalnej stronie klubu: www.jkh.pl.

Jak dojechać na prezentację?

Dojazd do Galerii Zdrój


Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj